znp logo

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,
W dniu 20 października 2017 roku zakończył się Narodowy Kongres Nauki, na którym Minister NiSW Jarosław Gowin przedstawił projekt ustawy 2.0. Przesyłamy projekty ustawy 2.0 z prośbą o przekazywanie opinii dotyczących zapisów w projektach do dnia 09 października 2017 roku.
Opinie prosimy przekazywać w wersji elektronicznej na adresy e-mailowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośrednio na: sekret.rszwin@gmail. com.
Jednocześnie informujemy, że na stronie ZNP AP sukcesywnie będziemy zamieszczać informacje dotyczące ustawy 2.0.
Rada Zakładowa ZNP AP

Ocena skudków regulacji - projekty ustaw
Projekt ustawy - Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Projekt z dnia 16.09.2017 r.)
Projekt ustawy - Przepisy wprowadzające ustawę - Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce
Uzasadnienie do projektu ustawy - Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce
Uzasadnienie do projektu ustawy - Przepisy wprowadzające ustawę